Ödeme Seçenekleri | Kristal Dükkan

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Siparişlerinizin ödemesini IYZICO uzerinden kredi kartı ve banka havalesi ile yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale/EFT seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Numaralarımız

Yapı Kredi Bankası –Ankara-Cankaya Cinnah Şb.(942)

TR62 0006 7010 0000 0094 2147 91

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ile birlikte Saat 14:00’e kadar ise siparişiniz aynı gün onaylanır, bu zamandan sonra ise bir ertesi gün onaylanır, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 1 iş günü içerisinde siparişiniz onaylanır.

Siparişleriniz, onay takibinde 1 iş gunu icerisinde kargo firmasına teslim edilir.

Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Teslimat adresi bilgilerinizi güncellemek için tıklayın.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu “Siparişlerim” linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.