Kurumsal | Kristal Dükkan

KURUMSAL

2001 yılında kurduğumuz EG Turizm ve İnşaat şirketimizi 20 yıldır farklı sektörlerde hizmet vererek büyütüyoruz.

Perakende sektöründeki ilk adımlarımızı 2006 yılında atmış olup Melodi Çikolata ve Haribo Şeker markaları üzerinden faaliyetlerimize başladık. 2010 yılında ilk Swarovski mağazamızı Ankara Armada AVM’de açarak sektörde büyük bir rolü üstlenmiş olduk. Swarovski mağazası girişimimizi başarıyla sürdürürken yeni mağazalar açarak hem vizyonumuza uygun hareket etmek hem de başarımızı artırmak istedik. 2011 – 2017 tarihleri arasında Ankara Next Level AVM’de ve Adana’da Ziyapaşa Bulvarı’nda yeni mağazalarımızı açarak hizmet vermeye devam ettik. 2017 yılında Ankara Panora AVM’de Swarovski mağazamızı açtık.

Gelişen ticari gündemlerle birlikte stratejik değerlendirmelerimizi yaptık ve mağazalarımızı güncelledik. Şu an hâlihazırda 4 mağazada hizmet vermekteyiz. Ankara’da Armada AVM ve Panora AVM’de Swarovski mağalarımız, Cepa AVM ve Optimum AVM’de Melodi Çikolata – Haribo Şeker mağazalarımız bulunmakta.

Swarovski serüvenimizde heyecanımızı hep taze tutarak geldiğimiz bu noktada, “ışıltı” kelimesinin bizim için ifade ettiği anlamı büyüterek Kristal Dükkan oluşumumuzu gündeme getirdik. Swarovski kristalinin eşsiz parlaklığını anlatan Kristal Dükkan ismiyle açtığımız mağazamızda ilk dönem Swarovski ürünlerine yer verip, daha sonra marka ve ürün gamımızı genişletmek niyetindeyiz. Ticari felsefemiz daima gelişmek olduğu için mağazalarımızı ve ürünlerimizi her zaman geliştirmeye yönelik adımlar atıyoruz.

Swarovski itibarını ve mağazalarımızda sergilediğimiz müşteri deneyimi ilkelerimize online iletişimlerimizde de sıkı sıkıya bağlı bir şekilde hareket ediyoruz.

Çalışma arkadaşlarımız, Swarovski mirasının farkındadır ve marka hikayesine bağlıdırlar. Fark yaratmaya odaklı, dinamik ve vizyoner kişilerdir.